Hotel Court Park

Hotel Court Park, Aleja Lompy, 48-300 Nysa, Polen

  • Potrzebujesz pomocy?
  • +48 /77/ 433 88 88

Wielkanoc w Dworze Biskupim

Wielkanoc w Dworze Biskupim

Hotel Court Park zaprasza do spędzenia wspaniałych rodzinnych świąt wielkanocnych w ramach pakietu „Wielkanoc w Dworze Biskupim”. Najważniejsze święto chrześcijańskie – zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa – rozpocznie się w tym roku już 30 marca w:

Wielki Piątek

Pakiet świąteczny rozpoczyna się w Wielki Piątek. Hotel Court Park przygotował wspaniałe menu na powitanie gości. Wszyscy chętni do wzięcia udziału w wielkanocnej tradycji będą mogli samodzielnie lub z naszym personelem przygotować koszyczki ze święconką, które będą mogli zabrać do poświęcenia. Wieczorem do dyspozycji gości hotelowych pozostaną dwie restauracje Mono – Chleb i Wino oraz Stereo – Burger&Steak House. Stereo – Live Music Club zadba o atmosferę świąteczną dla wszystkich miłośników dobrej muzyki oraz oferty baru.

Wielka Sobota

Wielką Sobotę rozpoczniemy od dworskiego śniadania świątecznego w formie szwedzkiego bufetu. Sobotnie południe i popołudnie spędzić można na odwiedzeniu licznych atrakcji Nysy lub korzystając z oferty Dworu Biskupiego. Wieczorem, na naszych gości czekać będzie wytworna kolacja świąteczna, po której zapraszamy do korzystania z oferty restauracyjnej i klubowej z obowiązkową muzyką na żywo oraz DJ’a.

Wielka Niedziela

Niedziela Wielkanocna rozpoczyna się w sobotę po zachodzie słońca. Zgodnie z tradycją, zaraz po mszy wierni zasiadają do uroczystego śniadania wielkanocnego, odbywającego się w rodzinnym gronie, wśród tradycyjnych, świątecznych potraw, których w Hotelu court Park nie zabraknie. Wielka Niedziela rozpocznie się od wspaniałego świątecznego śniadania oraz niespodzianek dla najmłodszych gości hotelowych. Dzień w gronie rodziny lub przyjaciół z pewnością będzie wspaniałym okresem świątecznym niezależnie od indywidualnych planów, oferta Nysy i okolic oraz Dworu Biskupiego, zapewnią relaks i mnóstwo wrażeń. Obiadokolacja w restauracji Stereo będzie miłym uzupełnieniem świątecznej niedzieli.Najmłodsi goście Hotelu Court Park będą mieć okazję  nie tylko bezkarnie popsocić na dziedzińcu Dworu, ale i wyruszyć na poszukiwania ukrytych czekoladowych niespodzianek.

Poniedziałek Wielkanocny

Śmigus-dyngus to obowiązkowa wielkanocna tradycja, bez której żadne święta w Dworze Biskupim nie mogą się odbyć. 700 m2 barokowego dziedzińca, trawniki, fontanna, to najlepsze i bezpieczne miejsce na rodzinny śmigus-dyngus.

Pakiety świąteczne

  1. Pakiet dla 1 osoby – pokój jednoosobowy: 240 zł za dobę
  2. Pakiet podwójny – pokój małżeński: 200 zł od osoby za osobę
  3. Dzieci do 2 lat – nieodpłatnie
  4. Dzieci 2-10 lat – 110 zł od osoby za dobę
  5. Dzieci 10-15 lat – 160 zł od osoby za dobę

Zarezerwuj już teraz:

77 433 88 88

hotel@courtpark.pl