Hotel Court Park

Contact us

Pointblank Str. 14, 54321, California

Hotel Court Park, Aleja Lompy, 48-300 Nysa, Polen

Apartament Książęcy

Ekskluzywny apartament w historycznej aranżacji i stylowym wyposażeniu. Komfortowe pokoje, najwyższej jakości materiały oraz dbałość o detale zapewnią komfort i relaks każdemu z naszych gości.

  • Powierzchnia: 20m2
  • Dostep do internetu
  • Telewizja
Cena: 280/200 pln
Liczba osób: 0 1

Apartament Książęcy to duży pokój hotelowy, utrzymany dworskim stylu, z oknami wychodzącymi na historyczny dziedziniec Dworu Biskupów Wrocławskich. Apartament posiada duże, drewniane, szprosowane, podwójne okna kubełkowe, dziś już rzadko spotykane. Pokój posiada historyczne wnętrze, duże, komfortowe i podwyższone – przez co wygodne przy wstawaniu i nieobciążające stawy kolanowe – łoże ze stylizowanym wezgłowiem ściennym. Pokój wyposażony w stylizowaną drewnianą konsolę z szufladą na komputer, stylowy i wygodny fotel z podłokietnikami, stylizowaną szafę ubraniową oraz stylowy naścienny wieszak na ubrania. Wszystkie meble apartamentu wykonane zostały na indywidualne zamówienie. W apartamencie znajduje się również stylowa kanapa typu Chestefield z funkcją spania.

Pokój posiada atestowaną, bezpieczną i miękką wykładzinę hotelową w kolorze zharmonizowanym ze ściennymi materiałowymi tapetami w pasy. W pokoju znajduje się darmowe, szybkie  Wi-Fi , do dyspozycji gości hotelowych jest 43 calowy telewizor z dodatkowymi głośnikami naściennymi, gwarantującymi dźwięk wysokiej jakości.

Apartament posiada dużą, luksusową łazienkę, wielofunkcyjny prysznic z wygodnym wejściem bezprogowym, szklane ścianki prysznicowe. Łazienka wyposażona w  stylową drewnianą konsolę, klasyczne, stylowe lustro oraz wygodną suszarkę do włosów.

Pokój przyjazny dla alergików, utrzymywany w czystości dzięki atestowanym sprzętom antyalergicznym.

Apartament Książęcy, jak wszystkie inne pomieszczenia w  hotelu Court Park, jest całkowicie nowym pokojem hotelowym, wyposażonym w meble i urządzenia wykonane w roku 2016.

Prestiż i komfort na jaki zasługujesz w niewiarygodnie niskiej cenie.