Hotel Court Park

Contact us

Pointblank Str. 14, 54321, California

Wesele z klasą

Wiemy, jak ważny dla każdej Pary Młodej jest dzień ślubu, w którym składana jest przysięga małżeńska. To szczególny czas, który ma wielkie znaczenie nie tylko dla samych organizatorów, ale również ich rodzin. W końcu podczas przyjęcia spotykają się wszystkie najbliższe sobie osoby, by wspólnie świętować uczucie, które pojawiło się pomiędzy dwojgiem ludzi.

Ślub to zawsze wielkie wydarzenie, które potem wszyscy wspominają z ogromnym sentymentem. Właśnie dlatego na organizację tego przyjęcia warto wybrać wyjątkowe miejsce z klasą, które podkreśli rangę wydarzenia. Nasz dom weselny w Nysie z zapierającą dech w piersiach salą balową to bez wątpienia najlepszy wybór.

Jeżeli zawsze Waszym marzeniem było wesele z klasą w prestiżowym pałacu, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Od wielu lat naszą specjalnością jest kompleksowa organizacja wesela, która obejmuje zarówno staranne przygotowanie przepięknej, dworskiej sali balowej o powierzchni ponad 460m2, ale również zaplanowanie prawdziwie dworskiego menu i zadbanie o ciekawe animacje. Sala balowa w naszym pałacu wyróżnia się oryginalną, historyczną aranżacją, która dodaje jej prestiżu i elegancji. Jej doskonałym uzupełnieniem są eleganckie, dworskie łazienki, które swoim stylem nawiązują do całego wystroju naszego obiektu.

Jeżeli zatem ślub w pałacu z klasą jest tym, o czym wspólnie marzyliście odkąd się poznaliście – zapraszamy do nas w celu ustalenia szczegółów!


sala weselna

Dworska Sala Balowa oferuje historyczne wnętrza w średniowiecznym skrzydle Dworu Biskupów Wrocławskich. Najpiękniejsze wnętrza w wyjątkowym miejscu serca Nysy. Każda uroczystość, a zwłaszcza tak wyjątkowy dzień, jakim dla każdej młodej pary jest ślub i przyjęcie weselne zasługują na oprawę godną jego rangi. Do dyspozycji naszych gości klimatyczne i komfortowe miejsca w boxach ogródków kawiarnianych i restauracyjnych dla 150 osób, otoczonych ogrodzeniem z drewnianych skrzyniowych donic z kwiatami, zabudowa tarasowa oraz z gazowymi promiennikami w kształcie piramid z płonącym ogniem

Dziedziniec Dworu Biskupiego

Wesele w plenerze w otoczeniu historii i harmonii Dworu Biskupiego w Nysie. Dworska Sala Balowa oferuje organizację wesela na dziedzińcu wpisanym do rejestru zabytków. Komfort i prestiż tego miejsca nie pozwolą na zapomnienie żadnej z chwil wesela każdego z naszych gości. Wszechobecne pergole z pnącymi winoroślami i kwitnącymi kwiatami oraz fontanna z podświetlaną wodą, klomby z podświetlanymi rzeźbami, stylowe parkowe ławki betonowe, tysiące roślin i wiele innych atrakcji, tworzą miejsce piękne i magiczne.

Apartamenty weselne

Hotel Court Park w Dworze Biskupów Wrocławskich Nysie zaprasza do pobytu w komfortowych i historycznych wnętrzach. Dla gości weselnych Hotel Court Park oferuje specjalne rabaty. Wnętrza hotelu w połączeniu z najnowszymi rozwiązaniami techniki hotelowej zapewnią Państwu niezapomniane wrażenia z pobytu w Hotelu Court Park. Bezpośredni dostęp do restauracji, kawiarni, klubu muzycznego, czy wyjście na historyczny dziedziniec Dworu Biskupiego, gwarantują wygodę i komfort.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szczegółową.

dworskie menu weselne

Dworskie menu weselne. Uczta kulinarna w każdym daniu, w każdej chwili.

Organizacja dworskiego wesela

O organizacji wesel wiemy wszystko, dlatego służymy pomocą we wszelkich sprawach związanych w przygotowaniem całego wydarzenia, z najdrobniejszymi szczegółami. Kompleks Court Park w Dworze Biskupów Wrocławskich w Nysie to nie tylko Dworska Sala Balowa, ale pełna oferta usług służących profesjonalnej organizacji wesel. Do dyspozycji naszych gości weselnych postawiliśmy: Sala Balowa:[…]