Hotel Court Park

Contact us

Pointblank Str. 14, 54321, California

Hotel Court Park, Aleja Lompy, 48-300 Nysa, Polen

Apartamenty weselne

Hotel Court Park w Dworze Biskupów Wrocławskich  Nysie zaprasza do pobytu w komfortowych i historycznych wnętrzach. Dla gości weselnych Hotel Court Park oferuje specjalne rabaty.Apartamenty i pokoje hotelowe wyposażone są w stylowe meble, duże komfortowe łoża z stylowym wezgłowiem, TV 43 cal z dodatkowym nagłośnieniem w systemie ManthaSound, w każdym pokoju wentylacja mechaniczna oraz klimatyzacja, img_3886-1darmowe Wi-Fi, stylizowana klasyczna łazienka ze szklanym prysznicem, suszarką oraz stylowym wyposażeniem.

Do dyspozycji naszych gości hotelowych concierge, który zadba o komfort Państwa pobytu w Hotelu Court Park oraz pomoże w zaplanowaniu pobytu w Nysie, jak również wyręczy Państwa w codziennych czynnościach.

Bezpośrednio z hotelu wejście do restauracji oraz kawiarni, jak również na teren zabytkowego dziedzińca Dworu Biskupiego z jego atrakcjami Dla gości hotelowych darmowy parking na terenie Dworu Biskupiego usytuowany bezpośrednio przed wejściem do hotelu, otoczony stylowym ogrodzeniem oraz cisami.

Każda młoda para otrzymuje w prezencie od Hotelu Court Park apartament małżeński na czas uroczystości weselnych nieodpłatnie. Wygodne łoże, stylowe meble, najwyższej jakości materiały zapewnią nowożeńcom komfort oraz prestiż historycznie przypisany zabytkowemu kompleksowi Dworu Biskupiego w Nysie.img_3748-1

Na naszych specjalnych gości czekają za każdym razem miłe niespodzianki w małżeńskim apartamencie nowożeńców z życzeniami na nowej drodze życia. Bliskość apartamentu małżeńskiego od Dworskiej Sali Balowej pozwala pani młodej na swobodne i szybkie zmieniany kreacji lub niezbędną korektę makijażu czy chwilę relaksu bez konieczności opuszczania gości weselnych na dłuższy czas.

Z okien apartamentu małżeńskiego można podziwiać niespotykany dziedziniec Dworu Biskupiego z pięknymi pergolami ozdobionymi kwitnącymi pnączami winorośli, podświetlaną fontanną, kwiatowymi klombami i podświetlanymi rzeźbami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szczegółową.

Our presentation in English

Adres

Aleja Lompy - wjazd od ulicy Chodowieckiego

Kontakt

telefon: + 48 77 433 88 88 mobilny: +48 795 666 127

Godziny otwarcia

24 h