Restauracja MONO

MONO

Restauracja MONO położona jest z zabytkowym budynku dawnych warsztatów artyleryjskich, którego budowa pochodzi z okresu wczesnego średniowiecza. Restauracja oferuje miejsca w historycznych wnętrzach oraz w ogródkach kawiarnianym i restauracyjnym, położonych na barkowym dziedzińcu Dworu Biskupiego.

Menu

Restauracja MONO oferuje dania kuchni polskiej, włoskiej i francuskiej. Tak zróżnicowane menu wzbogacamy o dania sezonowe, świeże warzywa i owoce, dania jarskie i wegetariańskie.

MONO Chleb i Wino

Każdego dnia w restauracji MONO gorący i chrupiący chleb oraz bogata oferta win. Nasi goście mogą kosztować wypieków i smakować wytrawne wina na miejscu lub dokonać ich zakupu na wynos.

Śniadania w Mono

W restauracji MONO śniadania serwowane są w formie szwedzkiego bufetu i na zamówienie.

Goście Hotelu Court Park mają do wyboru gorące pieczywa, jajecznica, jaja sadzone, jaja gotowane, jaja faszerowane, wędliny. Ponieważ dbamy o zrównoważoną dietę oferujemy owoce, konfitury, jogurty owocowe naturalne, muessli, płatki, creppes, omlety, gofry wypiekane słodkie bułeczki. Stoły śniadaniowe to również miejsce na gorące cienkie kiełbaski z wody, smażone w sosie pomidorowym lub ze smażona cebulką.

Restauracja MONO oferuje również na śniadania sery żółte, pleśniowe, białe i fasolkę po bretońsku ze smażonym bekonem.  Obowiązkowo kawa, herbata, soki, mleko i kakao, ponieważ dbamy o miły początek dnia w Hotelu Court Park w Dworze Biskupi.

Wystrój

Wystrój MONO stanowi połączenie lekkości formy i historii, łącząc wygodę i galerię sztuki w jednym, ponieważ tak samo ważne są dla nas treść, jak i forma.

Komunie i chrzciny

Restauracja MONO organizuje spotkania biznesowe, komunie i chrzciny, przyjęcia urodzinowe i uroczystości rodzinne.

Godziny otwarcia

Śniadania w restauracji MONO serwujemy w godzinach 7:00 – 10:00 w restauracji, jak i ,na życzenie gości, śniadania podajemy do pokoju.