Restauracja STEREO

STEREO

Restauracja STEREO znajduje się na parterze budynku dawnych warsztatów artyleryjskich, pochodzącym z okresu wczesnego średniowiecza. Restauracja oferuje miejsca w historycznych wnętrzach i w ogródku restauracyjnym na zabytkowym dziedzińcu Dworu Biskupiego.

Menu

Restauracja STEREO oferuje dania kuchni meksykańskiej, polskiej i amerykańskiej

STEREO Burger&Steak House

STEREO oferuje m.in. burgery mięsne i wega-burgery, torille oraz quesadillas. Chrupiące krewetki i sałatki, burritos i nachos, ale i tradycyjne dania kuchni polskiej znajdziesz w menu przez cały rok. Dania sezonowe i na specjalne zamówienia, tak jak steki i dania mięsne z grilla, cieszą się stałym zainteresowaniem i popularnością.

Wieczory w STEREO

Lunch, brunch, obiady i kolacje w restauracji STEREO to okazja do zasmakowania w kuchni amerykańskiej i meksykańskiej. Oferujemy wspaniale burgery, steki, tortille, quesadilla, nachos i burritos. Goście Hotelu Court Park mają do wyboru świeże piwa. whisky in the jar, drinki i markowe alkohole w barze STEREO. Tak muzyczna restauracja jest znakomitą alternatywą dla firmowych eventów, ponieważ gwarantuje najlepsze menu i muzykę w jednym miejscu. STEREO oferuje muzykę i koncerty, ponieważ jako jedyna posiada własną scenę koncertową i własne nagłośnienie oraz instrumenty muzyczne.

Wystrój

Wystrój STEREO to klasyka i elementy typowe dla lokali muzycznych. Lokal posiada własną stała scenę muzyczną i duży bar. Ściany restauracji zdobią nie tylko fotografie muzyków całego świata, ale i liczne instrumenty muzyczne. Gitary, saksofony, trąbki, fortepian, konga i perkusja zawieszona nad barem.

Eventy

Restauracja STEREO organizuje spotkania biznesowe, ale i komunie i chrzciny, przyjęcia urodzinowe i uroczystości rodzinne. Restauracje Mono i Stereo,  dzień i noc, ponieważ pobyt w Hotelu Court Park to nie tylko wypoczynek, ale i relaks i rozrywka.

Godziny otwarcia

Restauracja czynna jest 7 dn i w tygodniu od godziny 16:00