Wesele z klasą

sala weselna

Dworska Sala Balowa oferuje historyczne wnętrza w średniowiecznym skrzydle Dworu Biskupów Wrocławskich. Najpiękniejsze wnętrza w wyjątkowym miejscu serca Nysy. Każda uroczystość, a zwłaszcza tak wyjątkowy dzień, jakim dla każdej młodej pary jest ślub i przyjęcie weselne zasługują na oprawę godną jego rangi. Do dyspozycji naszych gości klimatyczne i komfortowe miejsca w boxach ogródków kawiarnianych i restauracyjnych dla 150 osób, otoczonych ogrodzeniem z drewnianych skrzyniowych donic z kwiatami, zabudowa tarasowa oraz z gazowymi promiennikami w kształcie piramid z płonącym ogniem

Dziedziniec Dworu Biskupiego

Wesele w plenerze w otoczeniu historii i harmonii Dworu Biskupiego w Nysie. Dworska Sala Balowa oferuje organizację wesela na dziedzińcu wpisanym do rejestru zabytków. Komfort i prestiż tego miejsca nie pozwolą na zapomnienie żadnej z chwil wesela każdego z naszych gości. Wszechobecne pergole z pnącymi winoroślami i kwitnącymi kwiatami oraz fontanna z podświetlaną wodą, klomby z podświetlanymi rzeźbami, stylowe parkowe ławki betonowe, tysiące roślin i wiele innych atrakcji, tworzą miejsce piękne i magiczne.

Apartamenty weselne

Hotel Court Park w Dworze Biskupów Wrocławskich Nysie zaprasza do pobytu w komfortowych i historycznych wnętrzach. Dla gości weselnych Hotel Court Park oferuje specjalne rabaty. Wnętrza hotelu w połączeniu z najnowszymi rozwiązaniami techniki hotelowej zapewnią Państwu niezapomniane wrażenia z pobytu w Hotelu Court Park. Bezpośredni dostęp do restauracji, kawiarni, klubu muzycznego, czy wyjście na historyczny dziedziniec Dworu Biskupiego, gwarantują wygodę i komfort.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szczegółową.

Menu weselne

Dworskie menu weselne. Uczta kulinarna w każdym daniu, w każdej chwili. Dworskie menu weselne przygotowywane jest przez naszych kucharzy już na 2 dni przed wydarzeniem, żeby wszystko było na czas, świeże i zaskakujące w swojej formie. Wesele to wielogodzinna, wspaniała zabawa, spotkanie przyjaciół, przy muzyce, w otoczeniu pięknych wnętrz, ale i przy suto zastawionych stołach. Każde menu weselne musi zachwycać, zaskakiwać i być atrakcyjne od pierwszej do ostatniej minuty uroczystości weselnych. Potrawy serwowane w Dworze Biskupim podawane są zarówno do stołów (talerzowane), jak i w formie otwartego bufetu z obsługą kelnerską.

Organizacja dworskiego wesela

O organizacji wesel wiemy wszystko, dlatego służymy pomocą we wszelkich sprawach związanych w przygotowaniem całego wydarzenia, z najdrobniejszymi szczegółami. Kompleks Court Park w Dworze Biskupów Wrocławskich w Nysie to nie tylko Dworska Sala Balowa, ale pełna oferta usług służących profesjonalnej organizacji wesel. Do dyspozycji naszych gości weselnych postawiliśmy: Sala Balowa:[…]